SCHWEIZER AUTOMOBILES SA / OG Automobiles SA
Route Industrielle 12
Aigle / VD
Tel: 021 502 10 85
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2011 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'480 kg |
| Kerb weight | 1'773 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 1'390 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 156'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.2 / 6.1 / 7.2 |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 42'750 |
| Price | CHF 6'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.