Zusätzliche Ausstattungen 27'590.00 CHF
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Gross vehicle weight | 2'810 kg |
| Kerb weight | 2'295 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 102932 |
| Warranty | 48 Monate |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 6'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 265 kW / 360 PS |
| Doors | 4 |
| Energy efficiency | B |
| Battery capacity | 100.0 kWh |
| Price | CHF 89'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.