OFFRES EXCEPTIONNELLES BY CHEVALLEY : 15* DE RABAIS MINIMUM 7'000.- DE REMISE I Toit ouvrant panoramique I AMG Line Premium I Capteur d'empreinte digitale I Keyless-GO I Phares Digital Light
Garage de l'Athénée, André Chevalley SA
Route de Meyrin 122
Genève-Cointrin / FR
Tel: 022 531 01 32
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'335 kg |
| Kerb weight | 1'944 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 10121651 |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Extension 48M ou 120'000 km possible & Services offerts 120M ou 100'000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 190 kW / 258 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 86'260 |
| Price | CHF 66'320 |
Note: actual equipment may differ from that listed.