Top Zustand / neue Bremsen / Sitzheizung
Autotuning by G. Barone
Bahnhofstrasse 5
Lömmenschwil / SG
Tel: 071 516 11 03
Tel: 079 674 75 17
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'685 kg |
| Kerb weight | 1'275 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Cubic capacity | 1'586 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2 Monate oder 2000 km 100% Arbeit, 50% Material |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 221'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 22'990 |
| Price | CHF 4'290 |
Note: actual equipment may differ from that listed.