41 unter Neupreis, Garantie, 8-fach, Neufahrzeug mit Tageszulassung, AHK - Panorama - Alle Assistenten - 19Zoll, - el. Heckklappe und Fahrersitz mit Memory - DCC/ACC Sportsitze, uvm
Steven Cooper AG / Cars & Bikes
Hauptstrasse 135
Escholzmatt / LU
Tel: 041 510 12 07
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'140 kg |
| Kerb weight | 1'624 kg |
| Trailer load braked | 1'700 kg |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate Werksgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 245 kW / 333 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 67'750 |
| Price | CHF 39'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.