Autos Carouge - André Chevalley SA
Route de Saint-Julien 46
Carouge GE / GE
Tel: 022 531 01 34
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'930 kg |
| Kerb weight | 1'556 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 416 km |
| Battery capacity | 52.0 kWh |
| New price | CHF 35'950 |
| Price | CHF 35'950 |
Note: actual equipment may differ from that listed.