Hybride - Faible consommation - Expertisée du jour- Garantie d'usine jusqu'en avril 2027 ou 100'000 km
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'473 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie d'usine jusqu'en avril 2027 ou 100'000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 21'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 28'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.