Vitres teintées AR Pilot Assit IntelliSafe
Garage de Nyon A&S Chevalley SA
Route de Saint Cergue 295
Nyon / GE
Tel: 022 531 01 41
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'660 kg |
| Kerb weight | 2'238 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1VB923 |
| Car-Nr. | 503144/31 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 114'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 288 kW / 391 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 3 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 69 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Electric range | 54 km |
| Battery capacity | 11.6 kWh |
| New price | CHF 81'050 |
| Price | CHF 32'899 |
Note: actual equipment may differ from that listed.