10ans - 100'000 kms Services gratuits //// 10 Jahre - 100'000 Kms Gratis Service
Garage de Nyon A&S Chevalley SA
Route de Saint Cergue 295
Nyon / GE
Tel: 022 531 01 41
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'535 kg |
| Kerb weight | 2'218 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 122642 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Possibilité d'étendre la garantie Mercedes Swiss Intégral à 48 mois / Serv |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 168 kW / 228 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 475 km |
| Battery capacity | 66.5 kWh |
| New price | CHF 53'900 |
| Price | CHF 62'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.