Veicolo esposto a Minusio, Tel: 091 735 8931 - prezzo valido solo con finanziamento BMW leasing - TASSO LEASING DA 0,9
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'580 kg |
| Kerb weight | 2'210 kg |
| Trailer load braked | 1'700 kg |
| Type approval number | ABA538 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 17'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 200 kW / 272 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Electric range | 414 km |
| Battery capacity | 68.0 kWh |
| New price | CHF 80'520 |
| Price | CHF 43'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.