MAGNIFIQUE T-Klasse 180 D Style, PRIX NEUF : CHF 48'083.-, GARANTIE 06.2028
Marbrerie Utilitaires - Groupe Chevalley
Chemin de la Marbrerie 1
Carouge / GE
Tel: 022 531 01 31
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'200 kg |
| Kerb weight | 1'731 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 10504474 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 99999 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 12'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | E |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 48'083 |
| Price | CHF 38'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.