TOP FAHRZEUG / AB MFK SERVICE / 8-FACH / 4X4 / SITZHEIZUNG / NAVIGATION / KAMERA
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'510 kg |
| Trailer load braked | 1'150 kg |
| Type approval number | 1NA841 |
| Cubic capacity | 1'618 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km GARANTIE AUTO CENTER LEON AG + CHF 500.- AUFPREIS |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 102'180 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.3 / 5.5 / 6.5 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 153 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 12'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.