Faible kilométrage, 4 roues motrices
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'070 kg |
| Kerb weight | 1'633 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 110/940036 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km Solde de la garantie d'usine jusqu'au 01.12.2030 ou jusqu' à 150'000km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 12'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 137 kW / 186 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 43'950 |
| Price | CHF 31'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.