Leman Cars
Chemin des Eglantines 6
Vernier / GE
Tel: 022 557 77 61
Tel: 078 669 74 25
| Body style | Coupe |
| First registration date | 08.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'890 kg |
| Kerb weight | 1'728 kg |
| Cubic capacity | 3'982 cc |
| Cylinders | 8 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 32'790 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 430 kW / 585 PS |
| Doors | 3 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 245'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.