*Winterpaket*Navigation*Head-up Display*Rückfahrkamera*IQ.LIGHT*
| Body style | Sedan |
| First registration date | 07.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'705 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1vr794 |
| Car-Nr. | 667223 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 10 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 34'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.1 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 24 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Battery capacity | 13.0 kWh |
| New price | CHF 54'900 |
| Price | CHF 25'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.