CH-Fahrzeug, inkl. gratis Service Garantie, Frisch ab MFK Service, 8 Kompletträder, SoH 95,6, Sitzheizung, Memorysitz, Spurhalteassistent, Keyless-Drive, Automatische Parkbremse, ...
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'660 kg |
| Kerb weight | 2'238 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Car-Nr. | VO89 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km 5 Jahre Herstellergarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 99'600 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 251 kW / 341 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Electric range | 54 km |
| Battery capacity | 11.6 kWh |
| New price | CHF 77'500 |
| Price | CHF 31'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.