NAVI/DAB , jantes 21'' , Pack Hiver, Buisness Pack, Pack Premium, Pack Assistance, Harmann/Kardon-Sound-SystémeTous les services suivis....
MC Autos, Melly Jean Philippe Sàrl
Route du Moulin 24
Granges / VS
Tel: 027 200 85 59
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'780 kg |
| Kerb weight | 2'368 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1ma181 |
| Cubic capacity | 2'979 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 131'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 316 kW / 430 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 15 / 8.5 / 10.9 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 253 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 104'150 |
| Price | CHF 30'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.