Leasingrate ab CHF 299.- inkl. MwSt.
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'849 kg |
| Kerb weight | 1'464 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 112572 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 46'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 22'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.