Garantie 10ans/185'000Kms * Sièges chauffants * Caméra de recul * Carplay * Android auto * Navigation * Tempomat Adaptatif - Feu LED
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'775 kg |
| Kerb weight | 1'405 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 10 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 40'900 |
| Price | CHF 29'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.