Sièges Electriques avec Mémoire * Hayon Electrique * Son premium * Caméra de Recul + Aide au Stationnement * Jantes 19' * Tempomat Adaptatif
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'235 kg |
| Kerb weight | 1'802 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 5'190 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 160 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 42'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.