CH FAHRZEUG AUS ERSTER HAND AB MFK 12 MONATE GARANTIE Ru00dcCKFAHRKAMERA XENON SCHEINWERFER SPURHALTEASSISTENT TOTWINKELASSISTENT PARKLENKASSISTENT
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'440 kg |
| Kerb weight | 1'981 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1VQ815 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 70'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.3 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 211 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 52'900 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.