Rabais suppl. de 2000.- si paiement comptant voir conditions en agence.
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 2'012 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 229D20097491 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate Garantie véhicule neuf de 48 mois à compter de la 1ère immatriculation |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.7 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 39 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 100 km |
| New price | CHF 70'580 |
| Price | CHF 54'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.