CH-Fahrzeug, Anhängerkupplung,Alu 20,Leder,Adaptiv Tempomat Garantie und Gratis Service bis 28.08.2027 max. 100'000km
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'350 kg |
| Kerb weight | 1'990 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'469 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km Gratis Service und Werksgarantie |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 59'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 118 kW / 161 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 57'300 |
| Price | CHF 22'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.