Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'620 kg |
| Kerb weight | 2'231 kg |
| Type approval number | 1BY453 |
| Car-Nr. | 9J57163 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 60000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 35'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 215 kW / 288 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.1 |
| CO2 emissions | 48 g/km |
| Battery capacity | 11.1 kWh |
| New price | CHF 94'680 |
| Price | CHF 43'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.