Véhicule Suisse - Services gratuit 10ans/100'000km - Garantie 12 mois/24'000km - Sièges chauffants - Intérieur cuir - Caméra de recul
Auto-Rives, succursale de Groupe Leuba SA
Rue de Lausanne 45
Morges / FR
Tel: 021 804 53 00
| Body style | Coupe |
| First registration date | 09.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'105 kg |
| Kerb weight | 1'650 kg |
| Trailer load braked | 1'700 kg |
| Type approval number | 1BN429 |
| Car-Nr. | 108/1091479 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 62'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 185 kW / 252 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 7.9 / 5.6 / 8.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 203 g/km |
| New price | CHF 65'910 |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.