BYmyCAR Occasions toutes marques Genève
Rue des Voituriers 2
Meyrin 1 / GE
Tel: 022 355 01 27
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'840 kg |
| Kerb weight | 1'445 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate NSA 12 mois |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 61'255 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 13'110 |
Note: actual equipment may differ from that listed.