*New Ibiza / Facelift* Zusu00e4tzlicher Flottenrabatt mu00f6glich* 1.9 Leasing* Neue Farbe*
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'700 kg |
| Kerb weight | 1'178 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Car-Nr. | 292D20097436 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 116 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.5 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 126 g/km |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 36'950 |
| Price | CHF 30'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.