TOP FAHRZEUG / AB MFK & SERVICE / PANORAMADACH / KAMERA 360 / LEDER / TEMPOMAT
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'885 kg |
| Kerb weight | 1'460 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1NB343 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km GARANTIE AUTO CENTER LEON AG + CHF 500.- AUFPREIS |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 67'820 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 117 kW / 159 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 02.2025 |
| Fuel consumption | 7.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 166 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.