*AHK 2'100 kg*mySkoda Paket*Navigation*Rückfahrkamera*LED Scheinwerfer*
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'130 kg |
| Kerb weight | 1'760 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1SG827 |
| Car-Nr. | 496013 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 74'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 185 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 49'550 |
| Price | CHF 28'880 |
Note: actual equipment may differ from that listed.