Prix neuf 99'900.- CHF - Garantie 12 mois - Expertisé - Services gratuits
Garage de la Marbrerie - Groupe Chevalley
Chemin de la Marbrerie 1
Genève-Carouge / GE
Tel: 022 827 71 59
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'510 kg |
| Kerb weight | 2'124 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | 10504478 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 70'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 180 kW / 245 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7 / 5.5 / 6.7 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 175 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 49'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.