Exemple de prix avec remise, Services gratuits, véhicule Suisse // Preisbeispiel mit Rabatt, Gratis Service
Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'890 kg |
| Kerb weight | 2'515 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | VN 8096 |
| Cubic capacity | 1'999 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie MSI |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 280 kW / 381 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | e |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 126 km |
| Battery capacity | 31.2 kWh |
| New price | CHF 101'100 |
| Price | CHF 83'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.