Binelli Automobile AG Filiale Zürich
Badenerstrasse 527
Zürich / ZH
Tel: 044 504 57 12
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'210 kg |
| Kerb weight | 1'730 kg |
| Car-Nr. | 7U71432 9673743 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 155 kW / 207 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.7 |
| CO2 emissions | 123 g/km |
| New price | CHF 79'510 |
| Price | CHF 63'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.