Véhicule de direction. Rabais valable sans conditions.
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Minibus |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'230 kg |
| Kerb weight | 1'734 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 113/7602916 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 4 |
| Battery capacity | 45.0 kWh |
| New price | CHF 28'646 |
| Price | CHF 20'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.