Anhängerkupplung, Sonnenschutzverglasung, Adaptiver LED-Scheinwerfer, Driving Assistant Professional usw.
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'765 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | ABA565 |
| Car-Nr. | 5X50124 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 80'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 110 kW / 149 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.9 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 129 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.