Ru00fcckfahrkamera, Adapt. Tempomat, SmartLink, Doppelter Ladeboden im Kofferraum, Spurhalteassist., etc.
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'701 kg |
| Kerb weight | 1'401 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1SL575 |
| Car-Nr. | 687490 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 30000 km 1 Jahr Occasionsgarantie bei Quality 1 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 36'950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.