Nettopreis fu00fcr Firmen mit HR-Eintrag
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'225 kg |
| Kerb weight | 2'133 kg |
| Car-Nr. | 134884 |
| Cubic capacity | 1'996 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km Ford Protect |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 17 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW |
| Doors | 4 |
| New price | CHF 62'320 |
| Price | CHF 54'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.