Nettopreis für Firmen mit HR-Eintrag
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'225 kg |
| Kerb weight | 1'917 kg |
| Car-Nr. | 134866 |
| Cubic capacity | 1'996 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km Ford Protect |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 12 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW |
| Doors | 4 |
| New price | CHF 49'100 |
| Price | CHF 42'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.