Nos Engagements-12 Mois de Garantie possible-leasing/Credit-Reprise de votre vu00e9hicule-Expertise du jour possible.
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'910 kg |
| Kerb weight | 1'325 kg |
| Trailer load braked | 1'150 kg |
| Type approval number | 1pd406 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 29'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 154 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 39'070 |
| Price | CHF 17'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.