Immer die besten Iveco Neuwagen Preise, egal ob ab Lager oder auf Bestellung
Global Car Trading AG
Chaltenbodenstrasse 16
Schindellegi-Feusisberg / SZ
Tel: 044 546 48 95
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 7'000 kg |
| Kerb weight | 2'619 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate 24 Monate IVECO Werksgarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 56 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 132 kW / 180 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6 |
| Price | CHF 109'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.