Votre Concessionnaire Renault, Dacia et Multimarques à Yverdon - les - Bains garantie 12 mois / expertise / excellent état / 4x4.
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2013 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'854 kg |
| Kerb weight | 1'425 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1ob802 |
| Car-Nr. | 9986 |
| Cubic capacity | 1'364 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 25000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 132'900 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 149 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 6'699 |
Note: actual equipment may differ from that listed.