Prix action de 21'500.- au lieu de 22'500.-
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | Sedan |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'710 kg |
| Kerb weight | 1'410 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 110/1851001 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 mois ou 24'000km Garantie Groupe Leuba |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 14'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 33'980 |
| Price | CHF 21'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.