***Sublime 993 4S ***Suivi complet*** Tres belle configuration***Service et expertise a jour***
GTA Sport & Classic cars
Route de la Galaise 14
Plan les Ouates / GE
Tel: 022 743 01 60
| Body style | Coupe |
| First registration date | 01.1996 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'790 kg |
| Kerb weight | 1'525 kg |
| Cubic capacity | 3'600 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 134'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 210 kW / 285 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 18 / 9.1 / 12.3 |
| Euro norm | euro-2 |
| New price | CHF 129'200 |
| Price | CHF 119'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.