Voiture en super état - Expertisée du jour - Garantie 12 mois - 2 Jeux de roues - Câbles chargeurs inclus
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'605 kg |
| Kerb weight | 2'025 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1MG760 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Garantie Base 12 mois ou 20'000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 138'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 235 kW / 319 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.7 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 64 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 63'840 |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.