inkl. 4 Winterräder
| Body style | Sedan |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'468 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Chassis Number (VIN) | WVWZZZCD4SW232603 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 8'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | d |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 33'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.