inkl. 4 Winterräder im Wert von Fr. 2'800.00 / CH-Fahrzeug mit Vollausstattung
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'930 kg |
| Kerb weight | 2'557 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1VS459 |
| Chassis Number (VIN) | WV2ZZZEB5PH003517 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 19'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 10.2022 |
| Energy efficiency | d |
| Electric range | 402 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 86'583 |
| Price | CHF 44'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.