Dienstwagen, teste gerade die Strassen - Bitte telefonisch Termin vereinbaren
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'690 kg |
| Kerb weight | 1'315 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Car-Nr. | 81D20006366 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 23'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 6.5 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 148 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 38'920 |
| Price | CHF 24'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.