Navigationssystem - PDC - MF-Lenkrad - Klimaautomat - Regensensor - DAB-Radio - Tempomat
SOCARS Autocenter AG
Gurzelenstrasse 2
Bellach / SO
Tel: 032 510 24 29
Tel: 076 596 17 63
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'989 kg |
| Kerb weight | 1'602 kg |
| Trailer load braked | 1'700 kg |
| Type approval number | 1RD733 |
| Cubic capacity | 1'461 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Aufpreis ab 490.- |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 120'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 131 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 10'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.