Model 2010, DVD-Navigation, 360 kamera, 7 Plätze, Schaltgetriebe, Klimaautomatik, Tempomat, Bluetooth, Parksensor.... Ab MFK service in guten zustand,
Silm Automobile GmbH
Schwarzenburgstrasse 844
Niederscherli / BE
Tel: 031 516 45 85
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2009 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'035 kg |
| Kerb weight | 1'510 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1ta387 |
| Cubic capacity | 1'794 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 297'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 95 kW / 129 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 / 5.7 / 6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 134 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| New price | CHF 46'110 |
| Price | CHF 3'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.