3'500.- de prime garage Chuard - Action leasing du00e8s 1.9, selon conditions
Garage Chuard SA
Route de la Maladaire 6
Corcelles / Payerne / VD
Tel: 026 662 43 53
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'690 kg |
| Kerb weight | 1'253 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km 5 ans ou 100'000 km sur les composant du système hybride |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 40 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 33'980 |
| Price | CHF 30'480 |
Note: actual equipment may differ from that listed.