***Vollelektrisch***5 Jahre/150'000 km Garantie, 2 x Service in 5 Jahren***sehr gute Ausstattung***
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'225 kg |
| Kerb weight | 2'258 kg |
| Car-Nr. | 01036 |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 09.2025 |
| Electric range | 354 km |
| New price | CHF 63'360 |
| Price | CHF 53'970 |
Note: actual equipment may differ from that listed.